Máte dvě možnosti

Cesta autem je výhodná pro ty rybáře, kteří si zakládají na svém vlastním vybavení. Zbalíte si všechno potřebné sebou. Narozdíl od letadla, kde jste omezeni váhou zavazadla.

tak jako doma, je potřeba mít sebou zelenou kartu, řidičský průkaz, malý technický průkaz a doklad o zaplacení povinného ručení.

 

Trasa Česká republika ( Praha ) - Španělsko ( Caspe )  ZDE : https://goo.gl/maps/TCcPiAL3H822

 

Ti kteří preferují pohodlí a komfort mohou cestovat letadlem. Rybářské vybavení Vám zapujčíme a postaráme se o Vás. Odvezeme Vás z Barceloný do Kempu. Je jen na Vás, kdy pojedeme do obchodu a jiné. Povolenky a ostatní se řeší přímo na místě.

 

Jak k nám z Barcelony ?

 

V Barceloně se dáte na silnici značenou A2.  Je to silnice Barcelona - Zaragozza . Můžete využít i dálnici AP2 – ta je placená – 10-13 euro.  Kvalita neplacené dálnice je vynikající, o takových silnicích se nám v ČR může jenom zdát. Rozdíl mezi nimi je snad takový, že na placené je menší provoz a

skoro bez kamiónů.

 

Pojedete asi 200km po dálnici a sjedete si na sjezdu : FRAGA-MEQUINENZA .   Potom pojedete dál do městečka Mequinenza . Projedete městem až nakonec přes most. Za mostem je už ukazatel-Caspe.

Po této silnici jedete a na 278 km hned za svodidly odbočíte vpravo.  Směrem k vodě po polní cestě. Spodní barák uvody je náš kemp.

 

 

  

Na obsahu webu se stále pracuje. Děkujeme za pochopení.

 

 

  

Vytvořeno systémem web-rychle.cz